ДТП трапляються не через водія, а через фари

Причини проблем з видимістю під час водіння в нічний час можуть критися зовсім не в людському зорі, повідомляє Yahoo. Нове дослідження показало, що основним фактором ризику є автомобільні фари. Проаналізувавши роботу освітлювальних приладів більш ніж в 30 моделях автомобілів середнього розміру, експерти поставили оцінку "добре" тільки одній марці машин.

Серед інших автомобілів третина отримала за фари оцінку "задовільно", третина ледь пройшла допустимий рівень оцінювання і ще третина отримала оцінку "погано". Згідно з дослідженням, експерти відзначили суттєву різницю в здатності водія бачити дорогу в темряві, коли він сидів за кермом марки автомобіля, яка очолює рейтинг, і тієї, що отримала незадовільну оцінку. Доповідь було представлено ​​Американським інститутом дорожньої безпеки, організацією, що фінансується представниками цієї промисловості та займається оцінкою безпеки автомобілів.

Виконавчий віце-президент інституту та його головний дослідник Девід Зубі заявив, що на таку різницю в продуктивності фар більше впливає не яскравість використовуваних ламп або ж тип колб, а механізм, за допомогою якого освітлювальні прилади надають можливість водієві бачити в темряві.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень