Відомий пивний бренд випустив… морозиво. З пивом, звісно (ФОТО)

Hoegaarden дивує

Бельгійський бренд пшеничного пива Hoegaarden випустив морозиво з пивом.

Воно вийшло у двох варіантах - Fruity Range Rosée з малиновим соком та Peach Sorbet із соком персика.

Морозиво випускається у стаканчиках і містить 2,5% спирту. Поки воно продається виключно в мережі магазинів 7-Eleven у Гонконзі.

Бренд Hoegaarden належить Anheuser-Busch Inbev, найбільшій пивоварній компанії світу, і продається в понад 70 країнах. 

Джерело: Hongkonguide

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень