Від окупантів вже звільнили понад 1000 км² території України, – Зеленський (ВІДЕО)

ЗСУ звільнюють Україну від окупантів

У вересні українські військові звільнили десятки населених пунктів. З 1 вересня вже звільнено понад 1000 км² території України. Про це заявив під час вечірнього відеозвернення президент Володимир Зеленський.

- У межах оборонних операцій, що тривають, наші герої звільнили вже десятки населених пунктів. І сьогодні цей рух продовжився, є нові результати. Загалом з 1 вересня звільнено понад тисячу квадратних кілометрів нашої території.

 

Дякую всім, хто це забезпечив! Дякую армії, розвідникам і спецслужбовцям за кожен український прапор, який встановлено цими днями, - наголосив президент.

Таке відео з Балаклії, що на Харківщині, для президента та українців зняли наші воїни: 

Зеленський зауважив, що Ставка верховного головнокомандувача продовжить працювати у форматі частих засідань і нарад.

- Щоб командири на місцях мали повну підтримку на всіх рівнях і щоб ЗСУ, розвідка і весь сектор оборони та безпеки отримували всі необхідні ресурси, всі необхідні матеріальні, політичні, інформаційні, дипломатичні та будь-які інші засоби для ефективної оборони України й вигнання окупантів, - підкреслив він.

Глава держави наголосив, що уся державна діяльність зосереджена на потребах фронту й захисту українців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень