Рай для ухилянтів: У ДБР назвали область, у якій виявили найбільше каналів для переправи за кордон (ВІДЕО)

Однак всі шляхи переправ перекривають

В Україні триває загальна мобілізація. Більшість військовозобов'язаних чесно виконують свій громадянський обов’язок, але чимало чоловіків намагаються ухилитися від призову.

Є області, де таких випадків найбільше. Буковина стала лідером за кількістю виявлених каналів для ухилянтів. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Від 24 лютого 58 фігурантів кримінальних проваджень отримали підозри, а до суду скерували 9 обвинувальних актів.

Як відбувалися «переправи»

Організатори незаконних «схем» знаходили «клієнтів» у соціальних мережах та закритих групах месенджерів, де і пропонували свої послуги. Вони робили підробні документи, здійснювали супровід до місць перетину кордону та зустрічали вже за кордоном.

За інформацією ДБР, вартість таких послуг коливалась від 1 000 до 20 000 доларів.

За незаконне переправлення осіб через державний кордон винним загрожує від 7 до 9 років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень