В Україні можуть звільнити від мобілізації ще дві категорії чоловіків

Навіть у мирний час був дефіцит у цих спеціалістах

Відстрочення від мобілізації в Україні невдовзі можуть отримати ще дві категорії громадян. Йдеться про чоловіків-тренерів та вихователів.

Навіть у мирний час у дошкільних та спортивних установах був дефіцит у цих спеціалістах, тому народні депутати пропонують не залишати дітей без наставників та звільнити від мобілізації тих, хто з ними працює.

Відповідний законопроєкт вже поданий на розгляд Верховної Ради.

У документі сказано, що відстрочку від мобілізації отримають педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, тренери (тренери-викладачі) закладів фізичної культури та спорту державної чи комунальної форми власності.

 

Навантаження за основним місцем роботи у них має становити не менше 0,75 ставки.

Автори проєкту вважають, що такі працівники виконують важливі соціальні функції, зокрема оздоровлення та позитивне виховання підростаючого покоління.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень