Ви для них – усю душу, а вам – нічого: лише три знаки зодіаку прийдуть на допомогу в скрутну хвилину

Астрологиня проаналізувала характери представників Зодіаку

У складній життєвій ситуації нам — як ніколи — потрібно, щоб хтось підставив міцне плече, на яке можна було б спертися. Однак далеко не всі з тих, кого людина вважає своїми друзями, дійсно готові його підставити.

Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які прийдуть на допомогу в скрутну хвилину.

Рак

Раки здатні на співчуття, яким не можуть похвалитися представники інших знаків зодіаку. Дізнавшись, що хтось опинився в складному становищі, вони кидаються на допомогу, намагаючись зробити все, щоб полегшити стан цієї людини. Щоправда, треба сказати, що допомагати морально їм вдається краще, ніж фінансово, але іноді добре слово і щире співчуття значать набагато більше, ніж гроші.

Водолій

Водолії допомагають іншим винятково тому, що впевнені: кожна людина зобов'язана сприяти іншій, якщо у неї є така можливість. Більш того, вони легко можуть пожертвувати власними інтересами, щоб у когось налагодилося життя. Треба визнати, що ними рухає не тільки альтруїзм, а й марнославство: так приємно, коли тебе вважають всесильним і могутнім добрим чарівником.

Козоріг

Козороги, попри свою зовнішню суворість, в душі люди романтичні і здатні до співчуття, тому, якщо щось трапиться, на їхню допомогу можна розраховувати завжди. Так, вони не стануть бігати і голосити навколо потерпілого, зате стануть діяти чітко і організовано, чим значно прискорять поліпшення ситуації.

Джерело — ТСН

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень