Велика сварка Дів і впертість Стрільців: гороскоп на 26 листопада

ОВНИ

Погіршення здоров'я позначиться на вашій активності, тому не плануйте важливих і складних справ. Краще займатися справами, які ви добре знаєте.

ТЕЛЬЦІ

Ви зумієте сповна насолодитися кожною хвилиною. Цього дня не варто поспішати, головне – перебувати в гармонії зі світом, щоб відчути, що таке справжні почуття і справжнє життя.

БЛИЗНЮКИ

Вам здається, що ви зможете подолати усі перешкоди. Але все ж є деякі обставини, про які ви ще не знаєте, але які можуть зіграти доленосну роль. Тому будьте уважнішими до того, що відбувається навколо.

РАКИ

Найкраще, що ви можете зробити, це провести час зі своїми найближчими та коханими людьми. Зірки радять влаштувати для них маленький сюрприз.

ЛЕВИ

Ви будете налаштовані на одну хвилю з вашим партнером. Ваші біоритми будуть збігатися і ви отримаєте неабияку насолоду від часу, який проведете разом.

ДІВИ

Намагайтеся бути більш тактовними. Особливо, з керівництвом. Будь-які непорозуміння можуть призвести до проблем у кар'єрі та зменшенню доходів. В особистому житті постарайтеся не висувати ультиматуми своїм близьким, бо це може закінчитися великою сваркою.

ТЕРЕЗИ

Вам доведеться присвятити чимало часу домашнім клопотам, а також проблемам рідних чи друзів. Намагайтеся тверезо оцінити ситуацію і правильне рішення з’явиться саме.

СКОРПІОНИ

Уникайте зайвого спілкування - люди будуть нещирими з вами. Можливі плітки. Не просіть і не слухайте порад.

СТРІЛЬЦІ

Не варто бути надто впертими, особливо у стосунках з близькою людиною. Не посилюйте напругу, яка й без того є між вами. Залиште з'ясування відносин до кращих часів.

КОЗЕРОГИ

Приділіть увагу самодисципліні, щоб ваші справи просувалися без втрат і ускладнень. Труднощі, які можуть виникнути цього дня, повинні стати сигналом про більш серйозні проблеми, які вам доведеться вирішувати.

ВОДОЛІЇ

Не сподівайтеся на випадок – розраховуйте лише на себе. Тільки ви здатні зорієнтуватися у тому, що відбувається, та успішно вирішити всі проблеми.

РИБИ

Підходящий день, щоб налагодити стабільні ділові відносини з керівництвом, партнерами або клієнтами. Ваш життєвий потенціал, сексуальність та особиста чарівність будуть цього дня на високому рівні.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень