Вчені виявили користь для здоров’я від інтервального голодування

Досліди за участю мишей

Режим інтервального голодування допомагає при діабеті другого типу, жировій хворобі печінки, раку печінки й навіть інфекційних захворюваннях.

Вчені з Інституту біологічних досліджень Солка в Каліфорнії з'ясували, що популярна система інтервального голодування, крім втрати ваги, корисна для здоров'я. Результати дослідження були опубліковані в журналі Cell Reports, пише Корреспондент.

Загалом інтервальне голодування (TRE - time-restricted eating), обмежує приймання їжі певними годинами «від» і «до».

Переважно усі проведені дослідження стосуються оцінки втрати ваги, проте американські науковці перевірили на мишах, як режим такого харчування позначається на інших функціях організму.

Як з'ясувалося, інтервальне голодування корисне не тільки для метаболічних захворювань, але і для підвищення інсулінорезистентності та стійкості до інфекційних захворювань.

Вчені годували лабораторних тварин продуктами з високим вмістом жирів і цукру, але обмежували приймання їжі дев'ятьма годинами на добу. При цьому вони узгодили час годування з добовими годинами мишей, які сплять вдень і виходять на пошук їжі вночі.

У ході експерименту проводилися аналізи хімічного складу печінки гризунів, рівня глюкози в крові, оцінка загальної м'язової маси, а також тести на працездатність, витривалість і виживання при сепсисі.

Було встановлено, що режим інтервального харчування надійно захищає від жирової хвороби печінки незалежно від віку і статі, а також дозволяє підтримувати нижчий рівень цукру в крові.

На думку авторів, інтервальне голодування може бути практично безкоштовним і зручним способом запобігання або лікування діабету і метаболічного синдрому.

У БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ПРАКТИКИ ІНТЕРВАЛЬНОГО ГОЛОДУВАННЯ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ. ПОВІДОМЛЕННЯ РОЗМІЩЕНО ВИКЛЮЧНО З МЕТОЮ ОЗНАЙОМЛЕННЯ Й НЕ Є ЗАКЛИКОМ ДО ДІЙ ЧИ РЕКОМЕНДАЦІЄЮ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень