Вчені виявили користь для здоров’я від інтервального голодування

Досліди за участю мишей

Режим інтервального голодування допомагає при діабеті другого типу, жировій хворобі печінки, раку печінки й навіть інфекційних захворюваннях.

Вчені з Інституту біологічних досліджень Солка в Каліфорнії з'ясували, що популярна система інтервального голодування, крім втрати ваги, корисна для здоров'я. Результати дослідження були опубліковані в журналі Cell Reports, пише Корреспондент.

Загалом інтервальне голодування (TRE - time-restricted eating), обмежує приймання їжі певними годинами «від» і «до».

Переважно усі проведені дослідження стосуються оцінки втрати ваги, проте американські науковці перевірили на мишах, як режим такого харчування позначається на інших функціях організму.

Як з'ясувалося, інтервальне голодування корисне не тільки для метаболічних захворювань, але і для підвищення інсулінорезистентності та стійкості до інфекційних захворювань.

Вчені годували лабораторних тварин продуктами з високим вмістом жирів і цукру, але обмежували приймання їжі дев'ятьма годинами на добу. При цьому вони узгодили час годування з добовими годинами мишей, які сплять вдень і виходять на пошук їжі вночі.

У ході експерименту проводилися аналізи хімічного складу печінки гризунів, рівня глюкози в крові, оцінка загальної м'язової маси, а також тести на працездатність, витривалість і виживання при сепсисі.

Було встановлено, що режим інтервального харчування надійно захищає від жирової хвороби печінки незалежно від віку і статі, а також дозволяє підтримувати нижчий рівень цукру в крові.

На думку авторів, інтервальне голодування може бути практично безкоштовним і зручним способом запобігання або лікування діабету і метаболічного синдрому.

У БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ПРАКТИКИ ІНТЕРВАЛЬНОГО ГОЛОДУВАННЯ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ. ПОВІДОМЛЕННЯ РОЗМІЩЕНО ВИКЛЮЧНО З МЕТОЮ ОЗНАЙОМЛЕННЯ Й НЕ Є ЗАКЛИКОМ ДО ДІЙ ЧИ РЕКОМЕНДАЦІЄЮ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень