В якій школі на Рівненщині організували харчування у вигляді «шведського столу»

Практикують навіть «Дабл-меню»

На Рівненщині триває реформа шкільного харчування.

Обладнання харчоблоків оновили майже сотня шкіл, а більшість закладів області годують учнів за меню від відомого кулінара Євгена Клопотенка.

Середня вартість обіду становить близько 20 грн.

 

Загалом у школах харчуються майже 80% учнів і за половину з них сплачує держава, повідомив Радіо Трек заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

Нагадаємо, торік на законодавчому рівні прийняли рішення про перехід від звичних шкільних страв на здорове харчування.

Зокрема, затвердили оновлений Санітарний регламент, гігієнічні вимоги до виробництва та обігу продуктів в школах, розробили методичні вказівки щодо закупівлі продуктів.

Так, у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади організовано мультипрофільне харчування - «шведський стіл».

У Володимирецькому районному колегіумі із 2018-2019 навчального року запроваджено електронну систему «Дабл-меню», за якою учні або батьки із запропонованих варіантів обирають страви.

Зразки меню щотижня розміщують на сайті закладу у розділі «Меню», а учасники освітнього процесу обирають бажане.

Кабмін оновив норми та порядок організації харчування школярів. Тож усі школи Рівненщини зобов’язані з 1 вересня оновити меню для учнів.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень