В Україні зростає попит на професію без вищої освіти: зарплата до $1000

І це незвичне явище для осені

Аналітики ринку праці помітили незвичне для середини жовтня зростання попиту на кухарів.

За останній тиждень на відомому ресурсі з пошуку роботи з’явилася майже 1000 пропозицій. Кухарям пропонується зарплата до 30 000 грн.

Як повідомила керівниця відділу по роботі з партнерами Jooble Олена Кирильєвніна, серед частих вимог до представників цієї професії варто відзначити знання рецептур і технологій, а також дотримання чистоти, досвід роботи мінімум 2 роки й пунктуальність.

 

Тобто вимоги цілком стандартні, що дозволяє працевлаштуватися навіть малодосвідченим кухарям, - пише видання GSMinfo.

Важливо також й знання калькуляції, правил товарного сусідства і якості продуктів. Розмір зарплати залежить від регіону, графіку роботи та обов’язків.

Але загалом пропонують від 10 до 30 тисяч гривень.

ФОТО з мережі

Експерти зазначають, що переважно кухарів шукають навесні перед стартом літнього сезону. Тож попит на цю професію восени вважають нетиповим. Частково це пов’язують з пандемією коронавірусу, багато закладів змінюють формат роботи та намагаються набрати персонал до Нового року.

Видання зазначає, що нині кожен другий безробітний в Україні має диплом про вищу освіту. Вже котрий рік абітурієнтів закликають обирати робочі спеціальності, адже вони досить популярні, а рівень заробітку набагато вищий, ніж у випускників з дипломом вишу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень