5 замість 11: на Рівненщині скоротилася черга безробітних на одну вакансію

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Станом на 1 серпня кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості становить 2 300. У середньому на одне робоче місце претендує 5 безробітних, тоді як на аналогічну дату торік було 11.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив очільник краю Віталій Коваль:

– На Рівненщині черга безробітних на одну вакансію скоротилася вдвічі! Сьогодні на вільне місце в середньому претендує 5 безробітних, тоді як на цю дату торік було 11.

 

Нам важливо допомогти роботодавцям Рівненщини у підготовці кадрів. Саме тому започаткував проєкт «Rivne work hub». Він діє як обласна координаційна платформа для роботодавців та працівників. Головна ідея проекту – не лише працевлаштувати людей, а й повернути заробітчан з-за кордону до їхніх сімей, - розповів голова РОДА.

Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА.
Віталій Коваль - голова Рівненської ОДА.

КОНТЕКСТ:

  • від початку року за сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 11 100 громадян;
  • загалом з початку року послугами служби скористалися майже 49 тис. осіб, в т.ч. понад 30 тис. безробітних;
  • професійне навчання за перші 7 місяців поточного року пройшли майже 3 000 жителів області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень