У Рівному замість занедбаного об’єкту з’явиться сучасний логістичний центр

Об’єкти, які роками приносили збитки, почали отримувати нове життя

Товариство «Транс-Н» на відкритому аукціоні приватизувало об’єкт незавершеного будівництва – комплекс дорожнього сервісу, що у Рівному. Інвестор вклав у розбудову та модернізацію об’єкту суму коштів, що перевищує його вартість під час приватизації.

Таким чином, на місці занедбаного об'єкта зводиться сучасний логістичний центр.

Ознайомився з успішним прикладом приватизації заступник голови ОДА Ігор Тимошенко. Про сьогодення та плани на майбутнє розповів заступник директора ТзОВ «Транс-Н» Вадим Пацалюк.

У планах приватизації нас зацікавили дорожні бокси на території комплексу. Про об’єкт, що виставляється на продаж, дізналися із сайту Фонду держмайна.

 

Ціна була немаленькою: понад 10 мільйонів гривень. Але це доволі великий майновий комплекс, що розташований на центральному в’їзді у місто, - розповів Вадим Пацалюк.

Наразі реалізована тільки частина планів інвестора на цей об’єкт. Перш за все, це логістичний центр з офісними приміщеннями. Він ще не зовсім добудований. Зроблені гаражі, офіси - на стадії реконструкції. 

Це хороший приклад, як завдяки прозорому процесу приватизації залучено хорошого інвестора.

 

Інвестиція коштів ефективним власником у розбудову та модернізацію активу створює успішний об’єкт бізнесу з високооплачуваними робочими місцями, якісними послугами та сплатою податків від прибутків компанії, - наголосив Ігор Тимошенко.

Заступник голови ОДА додав, що за останній рік на Рівненщині достатньо активно ведеться робота щодо реалізації залучення великої кількості об’єктів та учасників до проведення аукціонів. За минулий рік і перший квартал 2021 року реалізовано півсотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 мільйонів гривень. Об’єкти, які роками приносили збитки, почали отримувати нове життя.

Наразі в області у рамках малої приватизації готуються аукціони з продажу 27 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.

З переліком доступних для приватизації об’єктів на Рівненщині можна ознайомитися за посиланням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень