Школи, які працюють навіть у «червоній» зоні карантину, мають бути і на Рівненщині

В області невпинно працюють над цим, адже лишився всього місяць

До початку навчального року лишилося менш як місяць. За цей час на Рівненщині мають вакцинувати проти ковіду не менш як 80% педагогів, аби у разі посилення карантинних вимог, навчальні заклади продовжували працювати і не переходили на дистанційку. Відповідне рішення днями прийняли в уряді, каже директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник:

– Заклади охорони здоров’я, пункти щеплення та центри вакцинації інтенсивно працюють над тим, щоб виконати постанову уряду та досягнути 80%-го вакцинування педагогічних працівників.

 

Працюємо в режимі 7 днів на тиждень і я маю велику впевненість, що ми досягнемо потрібного рівня вакцинації.

Зауважимо, що такий рівень імунізації освітян дозволить школам та іншим навчальним закладам залишатися в очному режимі роботи як в зеленій зоні карантину, так і в жовтій, помаранчевій та навіть червоній. Це важлива новація у прийдешньому навчальному році, наголошують в МОЗі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень