Рівненщина чекає на охочих купити насосну станцію

З молотка пустять також гаражі та адмінприміщення в різних районах області

Цього тижня на Рівненщині проведуть 5 аукціонів із приватизації держмайна. З молотка пустять насосну станцію, адмінбудівлі та гаражі, розташовані у Рівному, Гощі, Костополі та Дубровиці.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

  • 27 липня стартують аукціони із продажу частини адмінприміщення у Гощі та гаражів з блоком побутових будівель у Рівному.
  • 28 липня відбудуться аукціони щодо двох  об’єктів у Костополі – адмінбудинку і гаражу.
  • 30 липня пройдуть торги за насосну станцію у Дубровиці.

– На Рівненщині активізувалась робота щодо залучення великої кількості об’єктів та учасників до проведення аукціонів.

 

За минулий рік і перший квартал 2021 року реалізовано пів сотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 млн грн. Об’єкти, які роками приносили збитки, почали отримувати нове життя, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко.

Ігор Тимошенко. Рівненська ОДА
Ігор Тимошенко. Рівненська ОДА

Загалом на Рівненщині у рамках малої приватизації готуються аукціони з продажу 27 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові занедбані будівлі.

Об’єкти державної власності продаватимуть через електронну систему Prozorro.Продажі. Взяти участь у торгах можуть всі охочі, а з переліком об’єктів можна ознайомитися тут:

Фонд державного майна України – Перелік об’єктів, доступних для приватизації, у Рівненській області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень