Чекати пів року після хвороби більше не треба – щепитися проти Covid-19 можна раніше

«Раніше був дефіцит вакцин, тому рекомендували чекати 6 місяців» (с)

Отримати щеплення проти ковіду можна раніше, ніж за пів року після перенесеної хвороби. Раніше такий термін називали, оскільки в Україні був дефіцит вакцин.

Тепер же лікарі навіть не питають, чи хворіли ви на Covid-19, оскільки протоколами МОЗ це не передбачено, пояснює координаторка із вакцинації на Рівненщині Олена Гандзюк:

– Якщо ви хочете отримати сертифікат і щепитися, то через 3 місяці після хвороби ви можете це зробити – здоров’ю це не зашкодить. Ніяких протипоказів в плані того, коли людина захворіла, у нас у протоколах немає. Ми навіть не збираємо в анамнезі, коли ви захворіли для того, щоб щеплювати чи не щеплювати.

 

Раніше рекомендовано було через 6 місяців у зв’язку з недостатньою кількістю вакцини.

Олена Гандзюк. Фото - РОДА.
Олена Гандзюк. Фото - РОДА.

Зауважимо, що українські сертифікати про повну імунізацію – не стовідсоткова гарантія того, що ви зможете вільно виїхати за кордон. Різні країни висувають неоднакові вимоги до того, з якими саме документами можна до них в’їжджати.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень