На Рівненщині збільшать інформацію на Геопорталі відкритих даних

Першочергово туди вноситимуть дані, які є у користуванні ОДА

Геопортал відкритих даних Рівненщини повинен стати потужною електронною базою на обласному рівні. Саме тому кількість модулів планують поступово збільшувати.

Про це йшлося під час наради під головуванням заступника голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванни Смачило.

- Рік тому у Рівненській ОДА розробили геопортал відкритих даних у межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Держава – у смартфоні».

 

На сьогодні тут розміщені оцифровані дані щодо адмінустрою області, рекламні об'єкти, автошляхи, інтернет покриття тощо. Поступово будемо збільшувати нашарування порталу, в першу чергу інформацією про соціальні об’єкти, щоб будь-хто – журналіст, громадський активіст, інвестор чи небайдужа людина змогли користуватися сервісом, - зазначила Іванна Смачило.

Портал можна знайти за адресою geo.rv.gov.ua

Першочергово туди вноситимуть дані, які є у користуванні ОДА, зокрема, мережа закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальних об’єктів, автобусних зупинок тощо.

Тому Іванна Смачило доручила департаментам і управлінням визначитися щодо критеріїв інформації.

Нагадаємо, дорожню карту з розвитку системи геопросторових даних Рівненської області розробив Регіональний інформаційно комп'ютерний центр спільно з обласною державною адміністрацією та під егідою Міністерства цифрової трансформації України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень