У 7 громадах Рівненщини почали реалізовувати програму «Активні парки – локації здорової України»

Про це повідомили у Рівненській ОДА

Нещодавно президент Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна».

Програма спрямована на всі вікові категорії людей і групи населення та має на меті збільшення тривалості життя наших громадян. Презентація відбувалася у межах всеукраїнського форуму «Україна.30».

 

Мета програми – зробити спорт доступним для всіх. Однією із важливих ключових речей є програма реформування харчування у школах. Також програма передбачає реформування уроків фізкультури у школах і медичне обстеження для осіб після 50 років кожен рік або два, – повідомив на брифінгу перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Крім того, програма передбачає створення активних парків та спортивних майданчиків. Вони мають з’явитися у всіх куточках України. На Рівненщині програму «Активні парки – локації здорової України» реалізовують у Березнівській, Вараській, Здолбунівській, Корецькій, Корнинській, Олександрійська та Сарненській територіальних громадах.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень