В Україні вводять посвідчення водія лише для керування авто з «коробкою-автомат»

Буде як в США?

Кабмін змінює позначення у посвідченні водія та механізм складання практичного іспиту з кермування. Відповідні зміни містяться у затвердженій постанові.

Якщо людина складає практичний іспит на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач, то…

У графі “12” посвідчення водія зазначається відповідна відмітка у формі коду, згідно з додатком

Посвідчення водія з такою відміткою повинні використовуватися лише для керування транспортними засобами з автоматичною коробкою передач.

Документом також зазначається, що під час теоретичного іспиту для «автоматників» змін не передбачено. Як і завжди, перевіряються знання Правил дорожнього руху та інших переметів, передбачених програмою підготовки.

На жаль, уряд не повідомляє відколи стартують ці зміни.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень