Четверо водіїв з Рівненщини їздили з фальшивими «правами»

Їх виявили впродовж місяця

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Чотири підроблених водійських посвідчення за місяць виявили працівники сервісних центрів МВС Рівненщини.

Три фальшиві документи розкрили під час обробки заяв громадян для уточнення даних у  додатку «Дія».

1 документ взагалі не видавали у сервісному центрі МВС, а 3 посвідчення водія належали іншим людям.   

Фото з сервісного центру МВС Рівненщини

Перевірити своє водійське посвідчення можна на сайті Головного сервісного центру МВС. У рубриці «Перевірка посвідчення водія» верифікувати свої водійські права можна за серією і номером.   

До слова, всю потрібну інформацію для водіїв можна отримати на сайті регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.  

Окрім того, на безкоштовному онлайн-тренажері можна перевірити свої знання з Правил дорожнього руху, ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами та дізнатися про перелік документів для отримання посвідчення водія.

Джерело:  пресслужба сервісного центру МВС у Рівненській області

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень