«Підкупив своєю добротою і щирістю»: поліцейська зробила подарунок 17-річному хлопцю з Рівненщини (ФОТО)

Подарувала йому годинник

Другом та порадницею стала для 17-річного Павла Завалюка начальниця сектору ювенальної превенції Дубенського відділу поліції Юлія Пасічник.

Знайомство Юлії Пасічник з юнаком відбулося ще у 2014 році, коли йому було лише 12 років. Тоді Павло потрапив до відділку за крадіжку, до якої «спокусили» друзі. 

Пізніше працівники ювенальної превенції працювали із хлопцем через те, що він неодноразово залишав місце свого проживання.  

Своїми втечами Павло завдавав клопоту не тільки нам, а й колегам із сусідніх районів, — розповідає Юлія Пасічник та додає, що підліток був із тих, кому потрібна була всього лиш увага та турбота.

 

Він рано втратив батьків. Його вихованням займався літній дідусь-опікун. Але сам хлопець підкупив своєю добротою і щирістю. 

З огляду на таку поведінку підлітка, відповідні служби прийняли рішення влаштувати хлопця на навчання до комунального закладу Херсонської облради «Олешківський дитячий будинок-інтернат». Нині юнак освоює спеціальність автомеханіка в Олешківському професійному ліцеї. 

Попри те, що Павло вже давно не перебуває під опікою дубенських поліцейських, він все одно радиться із Юлією Пасічник.

 

А сьогодні на залізничному вокзалі у Дубні, коли хлопець повертався на навчання, керівниця ювенальної превенції допомогла йому із квитками на потяг до Херсона та на знак дружби подарувала йому годинник.

Джерело: відділ комунікації поліції Рівненської області

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень