На Рівненщині готуються до вакцинації від COVID-19

Нині складають списки охочих зробити щеплення

Підготовка до вакцинації від COVID-19 на Рівненщині триває.

Нині в області проводять опитування серед людей похилого віку або їхніх опікунів щодо того, чи готові вони отримати щеплення від коронавірусу. Про це повідомила заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк та зауважила, що вакцинація буде добровільною.

За даними Радіо Трек, опитування проводять переважно сімейні лікарі керівники ФАПів серед людей віком від 80 років. Таким чином, складають списки тих, хто потребує щеплення. Ймовірно, на ці цифри й орієнтуватимуться при розподілі доз вакцини від COVID. 

В обласному управлінні охорони здоров'я також повідомили, що на сьогодні на Рівненщині є усі умови для зберігання і перевезення вакцин.

Зберігатимуться вони на базі спецмедпостачання. Саме звідти працівники мобільних бригад отримуватимуть одноденні запаси препаратів. Вся ж партія вакцини проти COVID-19, яка вимагає дотримання температурного режиму від -20 до - 80 °C, зберігатиметься на центральних складах у Києві. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень