У Львові запатентували лікування від коронавірусу крапельницями зі спиртом: пацієнт розповів про наслідки

Чоловік каже, що йому таке лікування підійшло

Перший пацієнт, якого вилікували таким методом, каже, що почувається добре, може за день проїхати за кермом до 600 км і наслідків перенесеної хвороби не відчуває.

Львівський пульмонолог Анатолій Невзгода разом з братом, торакальним хірургом Олександром Невзгодою, розробили метод лікування коронавірусу з використанням внутрішньовенного введення спирту.

Олександр Невзгода

Як пишуть "Факти", отримано патент на такий метод лікування в Україні. Тепер лікарі оформляють документи на винахід, щоб метод визнали й закордонні фахівці.

Комплекс лікування, який я пропоную, складається з противірусного препарату, антибіотика (якщо аналіз показує, що він необхідний). Антибіотик вбиває бактерії, і пневмонія не поширюється, а значить згодом не виникають дихальна і серцева недостатність, кров нормально насичується киснем. У схему лікування при необхідності входять гормональні препарати. І зовсім нове, що я додав - внутрішньовенне введення спирту, - розповів фахівець.

Як пояснив Невзгода, вірус круглий, з "ніжками", які складаються з жиру. А ніщо не розчиняє жир (ліпіди) так добре, як спирт. В результаті вірус слабшає і втрачає можливість розмножуватися. Кількість процедур і концентрація спирту залежать від ступеня ураження легенів і загального стану людини.

Олег Гузар

Фахівці вже вилікували й пацієнта таким методом. Зокрема, першим, хто погодився лікуватися за методом братів Невзгод, став 62-річний підприємець Олег Гузар. Він захворів на коронавірус, коли організовував похорон начальника Львівського військового госпіталю Івана Гайди, який помер у червні від COVID-19.

Ситуацію пацієнта ускладнювала наявність супутніх хвороб - гіпертонії, цукрового діабету, серцевої недостатності та ожиріння першого ступеня.

При цьому він категорично відмовлявся лягати в лікарню та організував стаціонар вдома.

Ставити крапельниці вдома погодилася лише одна медсестра, яка вже перехворіла на коронавірус. 

Правда, дізнавшись, що вводити треба спирт, злякалася, сказала, що ніколи цього не робила, і вимагала, щоб я написав розписку, – зазначив Гузар.

Після першої процедури він злегка почервонів, але почувався добре. А після другої був стрибок тиску. Потім лікарі порадили робити крапельниці через день.

І моєму організму це підійшло. Після п'яти процедур мені стало набагато легше - температура нормалізувалася, втома зникла. Повторне КТ показало, що легені чисті. Але лікар прописав мені ще препарати для розсмоктування мікротромбів (вони утворюються в легенях на тлі коронавірусу). Тест, проведений після лікування, підтвердив, що вірусу в організмі немає, – підкреслив Гузар.

Тепер, через пів року, чоловік каже, що почувається добре.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень