Чекаємо на глобальні зміни: астролог розповіла, чому ця зима буде важкою

Початок 2021-го випробує нерви

Неординарний астрологічний період очікує всіх людей на початку наступного року. Тому, аби правильно спланувати своє життя на найближчі кілька місяців, людям варто дещо дізнатися вже зараз.

Про це своєму блозі попереджає пані астролог Людмила Халанська.

Головною особливістю початку 2021-го стане таке розташування планет по відношенню до Землі, за якого всі вони вишикуються в межах однієї половини зодіакального кола.

 

А в кінці січня і потім ще раз в лютому вмістяться навіть в одній третині кола, тобто у проміжку лише 120 градусів: всі будуть розташовані в п'яти знаках Зодіаку поспіль – від Козерога до Тельця. Інші сім знаків Зодіаку в ці періоди залишаться вільними від планет, а значить, не будуть задіяні у формуванні подій.

Коли в астрологічній карті всі планети розташовуються в якійсь одній зоні, а інші зони не активовані планетами, життєві події відбуваються лише в одній сфері, у той час як всі інші – майже не проявляють себе.

Таке життя дуже вузьконаправлене, обмежене і негармонійне, в чомусь навіть збиткове, попереджає астролог. У ньому присутній явний перекіс та однобокість.

Оскільки на початку року найбільш впливовими стануть знаки Водолія і Тельця, причому по відношенню один до одного вони виявляться в активному напруженому аспекті за участю непередбачуваного вибухонебезпечного Урана, можна передбачити, що ця зима буде не найприємнішою для землян.

Водолій – це нововведення і несподіванки. А ще - корпорації і спільноти. Спрощено: організації або корпорації, що переслідують принципово нові цілі.

Телець – все, що відноситься до усталеної матеріальної бази: земля, ресурси, продукти, фінанси. Ось ці дві сфери і будуть перебувати в конфлікті одна з одною.

Як саме реалізується цей конфлікт, спрогнозувати складно якраз через непередбачуваність Урану, який і спровокує напруження.

При цьому 2021 рік – це лише початок тривалого процесу глобальних змін, так як ще одним важливим фактором цього періоду є поєднання Сатурна і Юпітера – аспект, який закладає багаторічну програму радикальних трансформацій на рівні держав, інакше кажучи – новий переділ світу.

Державні і загальносвітові структури зазнають в найближчі роки суттєвих змін, а деякі навіть припинять своє існування, каже астрологиня. Утім, різні держави по-різному будуть втягнуті в цей процес. Принаймні, прогноз для України на початок наступного року все ще цілком гармонійний.

Джерело – Патріоти України

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень