В Україні подешевшає дуже популярний продукт: є в кожному холодильнику

Одразу після свята Великодня

В Україні подешевшає популярний продукт харчування, який є в холодильнику у кожного. Так, вартість яєць впаде вже найближчим часом приблизно на 10-15%.

Про це в ефірі програми «Зворотний зв'язок на телеканалі «Україна 24» розповіла аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Світлана Литвин.

Відзначається, що яйця впадуть в ціні відразу після свята Великодня, 2 травня.

Природно, що попит на них динамічно впаде.

Світлана Литвин зазначила, що дуже сильно вартість не знизиться, оскільки зараз в країні дуже висока вартість комбікормів і зернових.

Зазвичай на Великдень промислова ціна на яйце зростає стрімко. Однак цього року ми маємо пізній Великдень, який у поєднанні з надходженням від домогосподарств стримав подальше зростання цін.

 

Швидше за все, після Великодня варто очікувати зниження ціни, але також не дуже швидко - не більше 10-15%.

 

Нижче ціна не може опускатися через досить високу вартість комбікормів і зернових культур, - розповіла Литвин.

Відзначимо, що до Великодня ціни на яйця, наприклад, в столичних супермаркетах сильно виросли. Так, найдешевша упаковка яєць з 10 штук стартувала в ціні від 32 гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень