В Україні почалось призначення субсидій за новою схемою

Про деталі повідомили у Пенсійному Фонді

Призначенням субсидії тепер опікується Пенсійний Фонд України. Запровадили тепер й новий механізм визначення складу домогосподарства.

Тепер, якщо за субсидією звертаються власники житла, то у ПФУ до складу домогосподарства включають всіх осіб, які зареєстровані у квартири (будинку). Якщо ж за допомогою на оплату комірного звертаються орендарі чи внутрішньо переміщені особи, то у такому разі рахують тільки тих, хто фактично живе у квартирі.

Для розрахунку суми допомоги враховують доходи всіх членів домогосподарства. Призначають субсидію тільки на обсяги споживання, що відповідають соціальним нормативам. Все, що спожито понад нормативи, треба оплачувати повністю.

У ПФУ зазначають, якщо кількість людей у помешканні менша, ніж зареєстровано осіб, то субсидію призначають на кількість тих, хто фактично проживає.

Порядок розрахунку сукупного доходу членів домогосподарства

При призначенні субсидії враховують, крім доходів людей, що фактично проживають у домогосподарстві, також доходи членів сім'ї, які зареєстровані або фактично проживають в іншому місці. Однак тут є винятки. Виняток становлять такі доходи:

  • доходи одного з подружжя, якщо їм обом понад 60 років, і вони проживають у сільській місцевості або в селищах міського типу;
  • доходи батьків у разі призначення субсидії студентам, зареєстрованим у гуртожитку за місцем навчання;
  • доходи одного з батьків дитини у разі призначення субсидії іншому з батьків із дитиною у тому випадку, коли батьки розлучені або не перебували у шлюбі;
  • доходи осіб, які вважаються безвісно відсутніми за рішенням суду або мають правовий статус осіб, які зникли безвісти.

При цьому на тих осіб, доходи яких не враховуються, не розраховують соціальні норми житла. Тобто субсидія призначається на менші обсяги споживання.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень