В останні дні вересня на 4 знаки Зодіаку зваляться гроші

Їм дуже пощастить із фінансами – можливо, для цього навіть не потрібно буде нічого робити

Останній тиждень вересня буде винятково вдалим для 4 знаків Зодіаку. На них очікує зростання доходів, наприклад підвищення зарплати або несподіваний грошовий подарунок. Можна навіть спробувати купити лотерейний білет

Близнята

Уродженцям цього знаку вдасться зробити неймовірний кар'єрний ривок. Вони почнуть більше заробляти і відчують довгоочікувану фінансову свободу. Деякі Близнята навіть вирішать придбати нерухомість. А ще їм може дуже поталанити із всілякими акціями та розіграшами.

Рак

Раки в останні дні вересня нарешті відчують, що не дарма так важко працювали весь місяць. На них чекає щонайменше хороша премія, а, можливо, і підвищення на роботі. Успіхи в кар'єрі зроблять Раків ще більш завзятими. І представники знака будуть цілком задоволені такими змінами.

Терези

Терезам також вдасться відчути смак перемоги. Їх нагородять за успішне завершення проєкту і можуть навіть запропонувати нову посаду. Підвищення вплине на багатьох представників знака – вони почнуть відкладати гроші на бажану покупку – квартиру чи автомобіль.

Риби

Останнім часом Рибам було несолодко, але найближчими днями вони зрозуміють, що чорна смуга залишилася позаду. Риби отримають похвалу на роботі, розрахуються із боргами і навіть почнуть відкладати гроші на власний бізнес. Також народжені під сузір'ям Риб можуть зненацька отримати прибуток від інвестицій, про які вже встигли забути. Завдяки новим фінансовим можливостям вони стануть на ноги і почнуть з упевненістю будувати плани на майбутнє.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень