Успіх у роботі та коханні: Три знаки Зодіаку, чиє життя зміниться у жовтні

Будуть приємні кардинальні зміни

Астрологи запевняють, що у жовтні 2022 року пощастить щонайменше трьом знакам Зодіаку. Хто ж ці щасливчики?

Лев

У жовтні Леви будуть на висоті у професійній діяльності. Всі плани втілюватимуться з легкістю, можлива поява нових партнерів, за допомогою яких вдасться отримати премію, надбавку або навіть підвищення. Проте астрологи зауважують, що пощастить лише тим, хто не лінуватиметься і працюватиме на результат.

Діва

Дівам зорі віщують у жовтні багато любові й теплих стосунків. Одинокі Діви зможуть зустріти свою половинку, а ті, які мають пару, можуть навіть створити сім’ю. Астрологи рекомендують вже одруженим представникам знакам Зодіаку приділяти більше уваги своєму партнеру, аби він не почувався обділеним. Також у жовтні Дівам вдасться знайти баланс між роботою та особистим життям. Астрологи радять з'їздити з коханою людиною у мінівідпустку. Також жовтень буде ідеальним місяцем для налагодження стосунків із сім'єю та друзями.

Стрілець

Стрільцям у жовтні пощастить у фінансовому питанні. Вам вдасться успішно зарекомендувати себе перед керівництвом і навіть отримати надбавку. Творчим Стрільцям вдасться реалізувати проєкт, який давно виношували у планах. Ця праця обов’язково увінчається успіхом і покращить фінансове становище. Завдяки цьому Стрільці зможуть здійснити свою мрію.

Джерело: lifestyle

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень