ON-LINE

Університет на Рівненщині допомагатиме психологічно реабілітуватися учасникам АТО

вівторок, 28 серпня 2018
Та переселенцям
Фото ілюстративне

Керівництво Національного Університету «Острозька академія» звернулося до ОДА з проханням виділити кошти на реалізацію пілотного проекту з психологічної реабілітації учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Більше про це розповів ректор вишу Ігор Пасічник:

Ми подали проект на те, щоб проводити психологічну реабілітацію учасників АТО, а також людей, які виїхали із військових зон і переселились сюди – вони теж потребують такої реабілітаційної роботи. Ми попросили, щоб нас ввели у число тих людей, які можуть надавати допомогу. Поки що в області немає нічого подібного, тому ми і запропонували.

Керівник вишу наголосив, що вони погоджуються на будь-яку суму, адже працюють на волонтерських засадах. Однак, працівників університету час від часу доводиться відправляти у відрядження, що потребує залучення додаткових коштів.

Крім того Ігор Пасічник зазначив, що «Острозька академія» має великий зарубіжний досвід роботи і достатньо кадрів, тому може надавати професійну психологічну допомогу учасникам АТО та переселенцям. Згодом до них навіть можуть долучитися сусідні регіони.

27 серпня депутати облради погодили реабілітаційну програму університету. Тепер у виші повинні скласти кошторис, який згодом мають затвердити на сесії.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного