Університет на Рівненщині допомагатиме психологічно реабілітуватися учасникам АТО

Та переселенцям

Керівництво Національного Університету «Острозька академія» звернулося до ОДА з проханням виділити кошти на реалізацію пілотного проекту з психологічної реабілітації учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Більше про це розповів ректор вишу Ігор Пасічник:

Ми подали проект на те, щоб проводити психологічну реабілітацію учасників АТО, а також людей, які виїхали із військових зон і переселились сюди – вони теж потребують такої реабілітаційної роботи. Ми попросили, щоб нас ввели у число тих людей, які можуть надавати допомогу. Поки що в області немає нічого подібного, тому ми і запропонували.

Керівник вишу наголосив, що вони погоджуються на будь-яку суму, адже працюють на волонтерських засадах. Однак, працівників університету час від часу доводиться відправляти у відрядження, що потребує залучення додаткових коштів.

Крім того Ігор Пасічник зазначив, що «Острозька академія» має великий зарубіжний досвід роботи і достатньо кадрів, тому може надавати професійну психологічну допомогу учасникам АТО та переселенцям. Згодом до них навіть можуть долучитися сусідні регіони.

27 серпня депутати облради погодили реабілітаційну програму університету. Тепер у виші повинні скласти кошторис, який згодом мають затвердити на сесії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень