Людей з інвалідністю ставитимуть на ноги студенти з Рівного (БЕЗКОШТОВНО)

Особливу увагу приділятимуть дітям із «важкими» діагнозами

Майбутні реабілітологи та вчителі фізкультури з Міжнародного економіко-гуманітарного університету у Рівному будуть займатися з людьми з інвалідністю

в межах програми волонтерської роботи, тобто безкоштовно.

Координатор волонтерського центру Міжнародного економіко-гуманітарного університету (МЕГУ) Микола Співак розповів, що

тепер студенти «вбиватимуть двох зайців» - здобуватимуть практичні навики і допомагатимуть дітям, які потребують тривалої реабілітації.

Завідувач лабораторії нетрадиційних методів оздоровлення і масажу МЕГУ Петро Валінець розповів про те, що майбутні реабілітологи віднедавна займаються ще й з дітьми, хворими на ДЦП:

Діти виходять з басейну, вони приходять відразу на масаж. Зараз студенти працюють із дітками, які хворі на ДЦП. На одну дитину інколи працює по три-чотири студенти. Це, по-перше, хороша практика для студентів, адже вони після закінчення університету зможуть запросто працювати з дітьми. По-друге, для самих дітей, а їх дуже багато, це можливість пройти тривалу реабілітацію. А головне - дієву.

Окрім плавання та масажу, у басейні «Авангард» діти тепер зможуть займатись на спеціальних тренажерах. Їх подарували закладу волонтери.

Особливу увагу студенти приділяють масажам. Тепер з цим взагалі не буде проблем, адже БК «Рівне» додало ще кілька нових масажних столів. Деякі придбали інші волонтери, кілька таких столів привозять у спорткомплекс із навчального корпусу МЕГУ. На час занять.

Додамо, що заняття проходитимуть у вівторок, середу та четвер з 12 до 14 години у басейні «Авангард», що на вулиці Чорновола. Запис на заняття - за попередньою співбесідою.

Дорослим потрібно мати довідку від дерматолога, дітям - від педіатра або терапевта і дерматолога.

За детальною інформацією можна звертатись за тел. 093 747 28 28.

P.S. Ми на власні очі бачили заняття з хворими дітьми. Для них – це не лише реабілітація, а й можливість відчути себе частиною соціуму та отримати позитивні емоції. А вони продовжують життя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень