У Рівному люди з особливими потребами зможуть обирати собі помічників. Офіційно

Положення про порядок призначення помічників затвердив міськвиконком

Помічник за людину з інвалідністю зможе

отримувати пенсію, аліменти, зарплату, поштову кореспонденцію. Він допомагатиме їй у побуті, представлятиме в органах влади.

Начальник міського управління праці та соцзахисту Рівного Віра Мельник пояснила, що раніше положення про помічників у місті не затверджували, бо за цим ніхто не звертався:

Законодавство передбачає дієздатним особам, які самі фізично не можуть здійснювати певні вчинки, призначати помічника. Але у нас не було такої потреби, бо ніхто не звертався.

 

Зараз – перше звернення - там, де двоє інвалідів одружувалися. Вони вже розлучилися і пан Островський звернувся, що він хоче мати офіційно помічника.

 

Ми розробили положення, журнал для реєстрації посвідчень.

Розглядатиме питання про призначення помічника опікунська рада. А звернутися за цим із заявою-проханням має людина з інвалідністю. Призначатиме опікуна за поданням опікунської ради своїм розпорядженням міський голова. Помічнику видаватимуть відповідне посвідчення, яке реєструватимуть у спеціальному журналі. За послуги помічника людині з інвалідністю доведеться платити. Умови оплати визначатимуться домовленістю сторін.     

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень