Рівняни ще можуть подати заяву на повернення коштів за зекономлені субсидії

Так постановив Кабмін

Як інформує Урядовий портал, термін подачі заяв на монетизацію субсидій продовжать до 1 листопада, оскільки, як пояснив міністр соціальної політики Андрій Рева, не всі жителі встигли подати заяву на це до 1 вересня:

Постановою передбачається продовження терміну подачі заяв до 1 листопада цього року, якщо така заява не була подана до 1 вересня через незалежні від одержувача причини. Це допоможе громадянам реалізувати своє законне право на отримання виплат.

У міському управлінні праці та соцзахисту Рівного ситуацію поки не коментують, адже, як пояснила начальник управління Віра Мельник

коли і як має відбуватись виплата компенсацій тим, хто ще буде доздавати заяви, не знають.

Нагадаємо, що громадянам, які подали заяву на монетизацію до 1 вересня, кошти мають виплатити вже в жовтні.

До речі, Кабмін врегулював ще питання щодо впливу заборгованості за оплату комунальних послуг на призначення субсидій на наступний опалювальний сезон.

Раніше громадянину, який мав заборгованість з оплати "комуналки" понад два місяці, субсидію на наступний опалювальний сезон не призначали. Нині ж є випадки, коли громадяни оскаржують суму заборгованості у судовому порядку і відмовляються її сплачувати. У такому випадку, каже міністр Андрій Рева:

До винесення рішення суду розмір заборгованості, що оскаржується, не береться до уваги, а субсидія перепризначається на наступний опалювальний сезон.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень