Волонтери у Рівному: особливим дітям - особливі умови

ВІдвідування басейну та масаж - безкоштовні

У Рівному діти, які мають проблеми з опорно-руховим безкоштовно займаються у басейні.

Така можливість з’явилась у маленьких пацієнтів завдяки програми волонтерського центру Міжнародного економіко-гуманітарного університету.

Нещодавно діти плавали з баскетболістами. А тепер маленькі плавці змогли відчути підтримку поліцейських, які були їхніми партнерами у плаванні.

Про відвідувачів таких процедур і їхні враження розкаже координатор волонтерського центру Міжнародного економіко-гуманітарного університету (МЕГУ) Микола Співак:

У нас вже є постійні користувачі програми. На минулому тижні були сильні морози і їх це не злякало. Приходять стабільно. Дітям це подобається, це для них і радість, і спілкування, і приємні емоції. Однозначно лише плюси від цієї програми.

Микола Співак також додав, що кількість дітей, які мають проблеми зі здоров’ям і хочуть відвідувати басейн та масажні процедури щодня зростає.

Тож можливо програму розширять і занять буде більше, а відповідно – і відвідувачів.

До слова, така співпраця між студентами-реабілітологами та дітьми з вадами центральної нервової системи та опорно рухового апарату є плідною, адже студенти набувають досвід, а діти – покращують своє самопочуття.  

За детальною інформацією можна звертатись за тел. 093 747 28 28.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень