Що нового поліції Рівненщини «привіз» Князєв (ФОТО, ВІДЕО)

В «Острозькій академії» відбудеться тренінг для поліцейських

На Рівненщині стартувала ще одна реформа. Вона стосується об’єднання двох підрозділів: патрульної поліції і поліції громадської безпеки в

Поліцію превенції.

Сьогодні в «Острозькій академії» Голова Національної поліції Сергій Князєв відкрив триденний семінар-тренінг для керівників поліції зі всіх регіонів країни. І під час вступного слова сказав, зокрема, про таке:

Сьогодні зібрались керівники поліції превенції всієї держави, з кожного обласного центру: від Маріуполя, Луганська до Закарпаття.

 

І вони три дні будуть думати, як сформулювати швидку і дієву реформу патрульної поліції всієї України. В містах, у містечках і селах.

Сергій Князєв зазначив, що нині патрульна поліція в обласних центрах максимально швидко реагує на виклики та надає правову підтримку громадянам, але в інших населених пунктах (районах, селах) люди і досі чекають дієвої допомоги від правоохоронців.

Сприяти цьому і покликана реформа, результатом якої має стати координація і співпраця поліції превенції з місцевими громадами.

Під час зустрічі Сергій Князєв подарував ректору навчального закладу сувенір у вигляді маленької поліцейської фуражки. А ще Сергій Князєв провів лекцію студентам, на якій згадав про події на майдані Незалежності в Києві у 2014 році та про свій шлях до керівної посади на рівні держави.

До слова, 48 керівників поліції, які прибули на тренінг, три дні будуть жити в гуртожитку університету. 

 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень