Що нового поліції Рівненщини «привіз» Князєв (ФОТО, ВІДЕО)

В «Острозькій академії» відбудеться тренінг для поліцейських

На Рівненщині стартувала ще одна реформа. Вона стосується об’єднання двох підрозділів: патрульної поліції і поліції громадської безпеки в

Поліцію превенції.

Сьогодні в «Острозькій академії» Голова Національної поліції Сергій Князєв відкрив триденний семінар-тренінг для керівників поліції зі всіх регіонів країни. І під час вступного слова сказав, зокрема, про таке:

Сьогодні зібрались керівники поліції превенції всієї держави, з кожного обласного центру: від Маріуполя, Луганська до Закарпаття.

 

І вони три дні будуть думати, як сформулювати швидку і дієву реформу патрульної поліції всієї України. В містах, у містечках і селах.

Сергій Князєв зазначив, що нині патрульна поліція в обласних центрах максимально швидко реагує на виклики та надає правову підтримку громадянам, але в інших населених пунктах (районах, селах) люди і досі чекають дієвої допомоги від правоохоронців.

Сприяти цьому і покликана реформа, результатом якої має стати координація і співпраця поліції превенції з місцевими громадами.

Під час зустрічі Сергій Князєв подарував ректору навчального закладу сувенір у вигляді маленької поліцейської фуражки. А ще Сергій Князєв провів лекцію студентам, на якій згадав про події на майдані Незалежності в Києві у 2014 році та про свій шлях до керівної посади на рівні держави.

До слова, 48 керівників поліції, які прибули на тренінг, три дні будуть жити в гуртожитку університету. 

 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень