Головного поліцейського України зустріли в Острозькій Академії (ФОТО)

Сергій Князєв взяв участь у відкритті тренінгу для поліцейських

Голова Нацполіції Сергій Князєв сьогодні працюватиме на Рівненщині. Зокрема в Національному університеті «Острозька академія» він бере участь у відкритті триденного семінару-тренінгу для керівників поліції превенції зі всіх регіонів країни. 

Сергія Князєва уже зустріло керівництво академії. У вступному слові Голова Нацполіції схвально відгукувався про реорганізацію поліції на Рівненщині.

Уже за зачиненими для преси дверима розпочалася робоча нарада правоохоронців. Незабаром до них приєднається керівник операційного департаменту Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Удо Моллер.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень