Українців з зарплатами «у конвертах» можуть позбавити двох важливих виплат

Позбавлення не довічне, але тривале – 2 роки

Кабінет міністрів розглядає проєкт про позбавлення особи виплат по безробіттю та житлових субсидій якщо особа працює без укладеного трудового договору. Цей факт ще треба довести у суді. Це передбачено проєктом Закону «Про працю», який подано на погодження до державної регуляторної служби.

Йдеться про те, що якщо у суді буде доведено, що людина працювала без трудового договору, а відповідно не сплачувала ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інші обов’язкові платежі, вона втрачає право на отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття протягом двох років з дня набрання законної сили рішенням суду.

На аналогічний строк пропонують автори позбавляти неофіційно працюючих осіб і субсидій в разі встановлення відповідного факту судом.

Проте поки цей проєкт не затверджено.

Джерело: Судово-юридична газета

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень