Українців з зарплатами «у конвертах» можуть позбавити двох важливих виплат

Позбавлення не довічне, але тривале – 2 роки

Кабінет міністрів розглядає проєкт про позбавлення особи виплат по безробіттю та житлових субсидій якщо особа працює без укладеного трудового договору. Цей факт ще треба довести у суді. Це передбачено проєктом Закону «Про працю», який подано на погодження до державної регуляторної служби.

Йдеться про те, що якщо у суді буде доведено, що людина працювала без трудового договору, а відповідно не сплачувала ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інші обов’язкові платежі, вона втрачає право на отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття протягом двох років з дня набрання законної сили рішенням суду.

На аналогічний строк пропонують автори позбавляти неофіційно працюючих осіб і субсидій в разі встановлення відповідного факту судом.

Проте поки цей проєкт не затверджено.

Джерело: Судово-юридична газета

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень