Декому з пенсіонерів відмовлять у наданні субсидії. Чому?

Докладні роз’яснення експертів

Не всі пенсіонери, яким бракує трудового стажу, можуть розраховувати на отримання субсидій для оплати комунальних послуг. За яких умов пенсіонерам можуть відмовляти у наданні допомоги розповіли фахівці Юридичного порталу України.

Отже, субсидії для пенсіонерів не призначаються:

  • якщо громадянин України отримує пенсію (в т.ч. і так звану «соціальну») або має інший дохід;
  • будь-хто з членів сім’ї протягом року перед заявою на отримання субсидії для пенсіонерів купив товар або ж оплатив послугу на суму понад 50 тис. грн;
  • якщо з розрахунку на одну особу виходить, що сукупний дохід сім’ї в місяць перевищує 100% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб протягом останніх 6 місяців;
  • якщо вибіркова перевірка виявила, що особа має додаткові джерела доходу, які не були вказані у декларації (наприклад, здає житло в оренду);
  • пенсіонер або член сім’ї має у власності другий будинок (квартиру) та його загальна площа перевищує 21 кв. м на одного члена сім’ї, або ж володіє більш як одним автомобілем.

Але бувають винятки

У деяких випадках субсидія для пенсіонерів може призначатися і всупереч цим обмеженням, якщо так вирішить комісія або в сім’ї є людина з інвалідністю. Рішення приймається лише після перевірки матеріально-побутових умов людини, а оскаржити його можна в суді або органі виконавчої влади вищого рівня.

Раніше Радіо ТРЕК пояснював, як самостійно розрахувати, чи можете ви претендувати на призначення субсидії. А також - де перевірити нарахування субсидії та її розмір.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень