Пенсії в Україні хочуть почати нараховувати по-новому

Відомо, що вигадали в уряді, аби мінімізувати втрати українців

На час воєнного стану в Україні правила розрахунку пенсій буде змінено – поточні зарплати не враховуватимуться через суттєве зниження їх розміру. Такий підхід позитивно вплине на майбутні виплати, повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

Відповідні зміни депутати ВР погодилися внести до закону «Про загальнообов'язкове державне страхування». Згідно з документом, занижену під час війни зарплату можна не враховувати у розрахунку пенсій.

Зауважимо, що через повномасштабне вторгнення рф на територію України, багато людей втратили роботу, а у декого знизилася зарплата. Враховуючи те, що для розрахунку пенсій використовується єдина формула, де враховується середня зарплата за 3 роки, пенсійні виплати могли б бути значно нижчими за ті, що планувалися.

 

Утім, завдяки цьому закону, вони залишаться на плановому рівні.

При цьому важливо, що страховий стаж під час воєнного стану продовжуватиме зараховуватись. Тобто ПФУ буде враховувати відпрацьовані місяці, але не зарплату за цей період.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень