Податок на пенсію: чи знімають його з українських пенсіонерів?

Фахівці роз’яснюють

Українці часто нарікають на розмір своєї пенсії, вважаючи, що з цієї виплати можуть вираховувати податок, як, наприклад, із зарплатами.

Саме з таким питанням до експертів звернулася пенсіонерка, яка отримує пенсію з 2008 року, але досі жодного разу так і не отримала повного розміру виплати:

Скажіть, будь ласка, із пенсії стягуються податки і чому? Чим це передбачено? З 2008 року на пенсії і жодного разу призначену пенсію повністю не отримала.

Відповідь підготували у Пенсійному кур’єрі.

За словами фахівців, згідно з чинним законодавством, жодних податків на пенсійні виплати не передбачено.

Слід наголосити, що пенсія – це державна виплата, яка здійснюється саме за рахунок податків, що сплачуються громадянами (тобто Єдиний соціальний внесок, що сплачується до держбюджету з заробітної плати).

Українці порекомендували жінці звернутися до ПФУ та уточнити розмір своєї пенсії. Слід зазначити, що всю інформацію про страховий стаж та розмір виплат можна знайти в електронному кабінеті на офіційному порталі Пенсійного фонду. Там також можна прорахувати, якою буде майбутня пенсійна виплата.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень