Що треба зробити, щоб навіть з боргами за комуналку отримати субсидію

Адже з боргами у 680 гривень субсидію на новий сезон – не призначають

Субсидію на оплату комірного можна отримати якщо домогосподарство не має боргів. Автоматичний перерахунок субсидії на новий сезон спрацює теж, тільки у випадку відсутності боргів. Виключення – уже укладені угоди на реструктуризацію.

Якщо людина не оплачує комунальні послуги, тобто має борги, і при цьому отримувала раніше субсидію, у цьому випадку споживач має погасити такі борги, або принаймні укласти договір реструктуризації з урахуванням розміру отримуваних доходів, – каже заступник міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

За словами чиновника, субсидії мають стимулювати платіжну дисципліну.

Субсидії стимулюють платіжну дисципліну, і ми можемо точно сказати, що 98-99% одержувачів субсидій – це сумлінні платники за житлово-комунальні послуги, та платіжна дисципліна серед цих споживачів – набагато вища, ніж у середньому взагалі по всіх споживачах, – зазначив Музиченко.

Нагадаємо, на субсидії бюджет заклали 36 млрд. грн.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень