Як безробітним отримати субсидію на оплату комунальних послуг

Її розрахують, зважаючи на розмір допомоги по безробіттю

Навіть безробітні українці мають можливість отримати субсидію на оплату комірного. Втім, спершу треба зареєструватися в центрі зайнятості та отримати офіційний статус безробітного.

Таку можливість для українців передбачили ще під час карантину впровадженого через поширення корона вірусу, каже заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

Наразі картина доходів сім’ї може змінюватися кардинально у швидкому темпі. Тому ще на період карантину було передбачено, що громадяни, які зареєструвалися в центрах зайнятості та отримують допомогу з безробіття, можуть звернутися та отримати субсидію з урахуванням не доходу за попередні 6 місяців [як зазвичай], а розміру цієї допомоги за попередній місяць, – розповів заступник міністра.

Нагадаємо, в Україні діє заборона на підвищення тарифів на комунальні послуги на період воєнного стану та ще 6 місяців після його завершення.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень