Як безробітним отримати субсидію на оплату комунальних послуг

Її розрахують, зважаючи на розмір допомоги по безробіттю

Навіть безробітні українці мають можливість отримати субсидію на оплату комірного. Втім, спершу треба зареєструватися в центрі зайнятості та отримати офіційний статус безробітного.

Таку можливість для українців передбачили ще під час карантину впровадженого через поширення корона вірусу, каже заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

Наразі картина доходів сім’ї може змінюватися кардинально у швидкому темпі. Тому ще на період карантину було передбачено, що громадяни, які зареєструвалися в центрах зайнятості та отримують допомогу з безробіття, можуть звернутися та отримати субсидію з урахуванням не доходу за попередні 6 місяців [як зазвичай], а розміру цієї допомоги за попередній місяць, – розповів заступник міністра.

Нагадаємо, в Україні діє заборона на підвищення тарифів на комунальні послуги на період воєнного стану та ще 6 місяців після його завершення.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень