Українці можуть отримувати лише один вид пенсії: кому доведеться обирати?

Ті, хто має право на різні види виплат, мусять зупинитися на чомусь одному

Українці мають право на різні види пенсій, проте отримувати можуть лише якусь одну. Про це нагадала начальниця відділу застосування пенсійного законодавства в Головного управління ПФУ у Закарпатській області Оксана Олефір.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», особі, яка має право на різні види пенсій (за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника), призначається лише один з цих видів пенсії за її вибором.

За бажанням можна змінити вид пенсії, звернувшись з відповідною заявою до управління Пенсійного фонду.

При переведенні з одного виду пенсії на інший враховується заробітна плата людини за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року і до місяця звернення за переведенням з одного виду пенсії на інший.

За бажанням (якщо це буде вигідно), додатково до цього періоду може бути врахована зарплата ще за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень