Українці масово скуповують безготівковий долар

Цілком законний спосіб купити валюту за офіційним курсом

Українці масово несуть готівкову гривню в банк. Комісія за виведення готівкової гривні та переведення її в безготівкову на рахунок склала до 0,3%.

Наразі через депозит можна купити безготівковий долар за офіційним курсом.

Населення несе до банків готівкову гривню з метою купівлі валюти з подальшим оформленням депозиту. І так несе населення, що банки не знають, куди цю готівкову гривню подіти.

 

Виведення готівки на коррахунок банкам коштує вже 0.3%, – повідомив голови правління Кредитвест банку Василь Невмержицький

За його словами, можливість придбання готівкового долара через купівлю безготівкового з проміжним розміщенням валютного вкладу на депозиті викликала великий ажіотаж серед населення.

Унаслідок готівкової гривні у банків стало так багато, що зросла комісія за її переведення у безготівку.

На сьогодні Приватбанк, monobank та Кредитвест банк стали першими банками, що збільшили суму купівлі безготівкового долара з 50 тис. грн до 100 тис. грн в еквіваленті.

Джерело: UBR

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень