Як новини про загрозу ядерного удару впливають на курс долара в Україні

Що далі буде з курсом

Через ажіотаж на тлі негативних новин з рф різко зріс попит на долар.

Додатковий ажіотажний попит тягне курс долара в бік рівня понад 42 грн/дол., повідомив фінансовий аналітик інвестгрупи ICU Михайло Демків.

Він зазначив, що новини про загрозу ядерного удару, мобілізацію та «референдуми» роз’ятрили й без того напружений валютний ринок.

Ключове питання – чи це проблема браку пропозиції, чи це попит на готівку так виріс. Я прийшов до висновку, що це друге. Звичайно, дефіцит валюти є, він спостерігається з лютого, але власне зараз він гостріший, ніж був ще в липні.

 

Ми бачимо, що банки завозять готівку в досить значних обсягах: понад 500 млн у серпні – це багато. Плюс Нацбанк ще в часи початку коронакризи у 2020 році накопичив ще 700-800 млн дол. у готівці, і зараз банкам продає її за безготівку для того, щоб підкріпити каси і не було браку», – каже Михайло Демків.

На курс впливає й те, що українці надають перевагу доларові. За прогнозами експерта, готівковий курс і надалі «штормитиме» на новинах про спроби анексії українських територій, й психологічні чинники превалюватимуть на ринку.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень