«Далі — гірше»: експерти розповіли про курс долара на чорному ринку

Чого очікувати у найближчому майбутньому

Курс долара на готівковому ринку в Україні демонструє тенденцію до зниження. Однак експерти радять не розслаблятися, адже достатньо вагомих підстав для стабілізації курсу поки немає.

Аналітик Іван Угляниця вважає, що гривня відносно долара падала б у будь-якому разі, навіть без російського вторгнення, оскільки такими є загальносвітові тенденції. Позитивних зрушень очікувати не варто, адже підстав для зміцнення валюти поки не виникло. Змінюватимуться лише темпи ослаблення гривні — в залежності від політичної ситуації та подій на фронті.

Оскільки днями валюта злетіла в вартості до 45 грн, то експерти вважають, що сума в 50 грн за американський долар вже не за горами. Тоді як в уряді упевнені, що на такий сценарій варто очікувати лише наприкінці наступного року.

Станом на 2 жовтня валюта коштувала в середньому:

  • долар — 41,55 / 41,9 грн на чорному ринку,
  • євро — 39,9 / 40,3 грн.

Між тим, раніше ми повідомляли, що 23 вересня готівковий долар у банківських обмінниках перетнув психологічну позначку у 42 гривні.

Експерти радять купувати валюту вже, якщо маєте заощадження.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень