«Далі — гірше»: експерти розповіли про курс долара на чорному ринку

Чого очікувати у найближчому майбутньому

Курс долара на готівковому ринку в Україні демонструє тенденцію до зниження. Однак експерти радять не розслаблятися, адже достатньо вагомих підстав для стабілізації курсу поки немає.

Аналітик Іван Угляниця вважає, що гривня відносно долара падала б у будь-якому разі, навіть без російського вторгнення, оскільки такими є загальносвітові тенденції. Позитивних зрушень очікувати не варто, адже підстав для зміцнення валюти поки не виникло. Змінюватимуться лише темпи ослаблення гривні — в залежності від політичної ситуації та подій на фронті.

Оскільки днями валюта злетіла в вартості до 45 грн, то експерти вважають, що сума в 50 грн за американський долар вже не за горами. Тоді як в уряді упевнені, що на такий сценарій варто очікувати лише наприкінці наступного року.

Станом на 2 жовтня валюта коштувала в середньому:

  • долар — 41,55 / 41,9 грн на чорному ринку,
  • євро — 39,9 / 40,3 грн.

Між тим, раніше ми повідомляли, що 23 вересня готівковий долар у банківських обмінниках перетнув психологічну позначку у 42 гривні.

Експерти радять купувати валюту вже, якщо маєте заощадження.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень