«Маєте гроші, купуйте долари вже», – експерт про майбутній курс валюти

Яка ситуація зараз і чого очікувати далі

Фото: курс долара (Віталій Носач, РБК-Україна)

Днями долар перетнув нову психологічну позначку і не надто поспішає падати у ціні. А за прогнозами уряду, наприкінці 2023 року він взагалі досягне 50 грн.

За макропрогнозом уряду, на початку наступного року курс долара сягатиме 42 грн. Наприкінці ж року – уже 50 грн, у той час, як індекс споживчих цін складе 30,6%.

Що зараз робити з доларом – купувати чи здавати?

Економіст і виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин поділився своїми думками щодо цього з «24 каналом».

Отже, перше, що треба чітко розуміти, що тренд на подорожчання долара буде зберігатися і надалі, оскільки в Україні триває війна, інфляція та надмірний друк грошей.

- Моя порада така: якщо людина має кошти, тоді нехай купляє долари вже. На сьогоднішні усі інвестори тікають з євро у долари, - каже Пендзин.

В НБУ при цьому запевняють, що курс валют найближчим часом залишатиметься без змін. Наразі офіційний курс долара – 36,56 грн/дол.

Негативно на курс гривні може вплинути декілька чинників:

  • затягування війни;
  • невчасна міжнародна допомога;
  • низькі ставки дохідності по облігаціях внутрішньої державної позики.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень