У закинуту будівлю у центрі Рівного повертається життя

Йдеться про приміщення колишнього банку навпроти ЦУМу

Нині тут активно ведуться ремонтні роботи. Тепер офіси на верхніх поверхах винайматимуть ІТ-компанії. Дизайном і реконструкцією приміщення займається «Майстерня Мост», відома рівнянам за проектами реконструкції зеленої естради у парку Шевченка. Ось що про ремонт у колишньому банку розповів нам маркетолог Павло Алексевич:

Шкода, що приміщення так довго стояло, воно доволі занепало. Але тепер тут буде ІТ-хаб, працюватимуть ІТ-компанії. Тут буде відтепер модний офіс, прогресивний. Приміщення зараз оживає, тут буде класно. Зараз ми за нього беремося, «Майстерня Мост». Всередині уже почався ремонт.

Як буде використовуватися перший поверх будівлі - поки невідомо. За словами Павла Алексевича, нині обговорюється ідея створення там закладу громадського харчування, проте це нині лише на стадії планування.

Нагадаємо, що будівлю навпроти ЦУМу тривалий час намагалися здати в оренду ПАТ Укртранснафта, на чиєму балансі вона перебуває. 

Ідею, що саме має розташовуватися у цьому приміщені, жваво обговорювали в Інтернеті. 

Мешканці прилеглих до цієї будівлі будинків неодноразово нарікали на безхатьків, які полюбляли ховатися на сходах колишнього банку та облаштували лігво на сходах пошти. Тож коли у будівлі зрештою вируватиме життя, центр міста позбудеться такого неприємного сусідства.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень