У закинуту будівлю у центрі Рівного повертається життя

Йдеться про приміщення колишнього банку навпроти ЦУМу

Нині тут активно ведуться ремонтні роботи. Тепер офіси на верхніх поверхах винайматимуть ІТ-компанії. Дизайном і реконструкцією приміщення займається «Майстерня Мост», відома рівнянам за проектами реконструкції зеленої естради у парку Шевченка. Ось що про ремонт у колишньому банку розповів нам маркетолог Павло Алексевич:

Шкода, що приміщення так довго стояло, воно доволі занепало. Але тепер тут буде ІТ-хаб, працюватимуть ІТ-компанії. Тут буде відтепер модний офіс, прогресивний. Приміщення зараз оживає, тут буде класно. Зараз ми за нього беремося, «Майстерня Мост». Всередині уже почався ремонт.

Як буде використовуватися перший поверх будівлі - поки невідомо. За словами Павла Алексевича, нині обговорюється ідея створення там закладу громадського харчування, проте це нині лише на стадії планування.

Нагадаємо, що будівлю навпроти ЦУМу тривалий час намагалися здати в оренду ПАТ Укртранснафта, на чиєму балансі вона перебуває. 

Ідею, що саме має розташовуватися у цьому приміщені, жваво обговорювали в Інтернеті. 

Мешканці прилеглих до цієї будівлі будинків неодноразово нарікали на безхатьків, які полюбляли ховатися на сходах колишнього банку та облаштували лігво на сходах пошти. Тож коли у будівлі зрештою вируватиме життя, центр міста позбудеться такого неприємного сусідства.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень