У закинуту будівлю у центрі Рівного повертається життя

Йдеться про приміщення колишнього банку навпроти ЦУМу

Нині тут активно ведуться ремонтні роботи. Тепер офіси на верхніх поверхах винайматимуть ІТ-компанії. Дизайном і реконструкцією приміщення займається «Майстерня Мост», відома рівнянам за проектами реконструкції зеленої естради у парку Шевченка. Ось що про ремонт у колишньому банку розповів нам маркетолог Павло Алексевич:

Шкода, що приміщення так довго стояло, воно доволі занепало. Але тепер тут буде ІТ-хаб, працюватимуть ІТ-компанії. Тут буде відтепер модний офіс, прогресивний. Приміщення зараз оживає, тут буде класно. Зараз ми за нього беремося, «Майстерня Мост». Всередині уже почався ремонт.

Як буде використовуватися перший поверх будівлі - поки невідомо. За словами Павла Алексевича, нині обговорюється ідея створення там закладу громадського харчування, проте це нині лише на стадії планування.

Нагадаємо, що будівлю навпроти ЦУМу тривалий час намагалися здати в оренду ПАТ Укртранснафта, на чиєму балансі вона перебуває. 

Ідею, що саме має розташовуватися у цьому приміщені, жваво обговорювали в Інтернеті. 

Мешканці прилеглих до цієї будівлі будинків неодноразово нарікали на безхатьків, які полюбляли ховатися на сходах колишнього банку та облаштували лігво на сходах пошти. Тож коли у будівлі зрештою вируватиме життя, центр міста позбудеться такого неприємного сусідства.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень