Рівненська облрада проситиме заборонити роботу банку, який має «тісні зв’язки з Кремлем»

Адже власники цього банку, кажуть депутати, - найближчі соратники Путіна

Депутати Рівненської облради зазначають, що ці соратники -

Михайло Фрідман, Герман Хан, Кузьмічьов Олексій Вікторович, Авен Пьотр Олегович, Косюгов Андрій Миколайович. Вони є платниками податків у Російській Федерації і громадянами Росії – країни агресора.

Звернення до Президента України Петра Порошенка щодо позбавлення ліцензії на діяльність "Альфа банку", який належить вище зазначеним особам, підготував депутат облради Олександр Савчук. У зверненні зазначає:

«Альфа-банк»  має давні тісні зв’язки з Кремлем. Його працівники в різний час займали посади заступників керівника президентської адміністрації, обирались депутатами Держдуми Росії. 

У зверненні міститься прохання 

розглянути питання анулювання ліцензії на банківську діяльність в Україні банківській групі «Альфа-банк» та, відповідно, ПАТ «Укрсоцбанк», який продали "Альфа-банку",  і застосування інших санкцій, передбачених законодавством.

Окрім того, Олександр Савчук пропонує

притягнути до відповідальності осіб, винних у наданні дозволу на продаж ПАТ «Укрсоцбанк», що проводять підривну діяльність в українській економіці.

Це звернення Рівненська обласна рада розгляне на найближчій сесії, яка відбудеться 17 березня. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень