Будівлю колишнього банку у центрі Рівного таки відремонтують

Впорядкувати її планують за місяць, щоправда поки не відомо, хто саме там працюватиме в майбутньому

Як нам вдалося з’ясувати, приміщення на Соборній 40, поруч з головним відділенням Укрпошти, перебуває на балансі ПАТ Укртранснафта.  За словами начальника бази виробничого обслуговування, будівлю нині впорядковують, проводять оздоблювальні роботи, як ззовні так і всередині приміщення. Їх планують завершити за місяць та знайти нового орендаря, адже це єдиний шлях вберегти приміщення від руйнування і позбутися безхатченків, які полюбляють ночувати на сходах колишнього банку.

До слова, власники приміщення звернулися до поліції, щодо посилення патрулювання у цьому місці, проте реально вирішити проблему можливо за умови передачі її в оренду. Ось що розповів начальник БВО:

  Ми якраз працюємо над передачею приміщення в оренду. Для того щоб воно виглядало пристойно і не руйнувалося, ми проводимо ремонтні роботи.  Все ж таки будівля у центрі міста і доволі конкурентоздатна.

Нагадаю, раніше у Рівному ширилися чутки, що будівлю готують до продажу. Втім, вони не підтвердилися. Особливо увагу рівнян приміщення на Соборній привернуло після поширення у мережі світлин фасаду обклеєного численними оголошеннями на сходах якого жили безхатченки.  Тож вочевидь до Нового Року будівлю таки впорядкують.    

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень