Фейк чи націоналізація: що відбувається у ПриватБанку?

Серед мешканців Рівненщини ширяться чутки про масове зняття депозитів у відділеннях ПриватБанку через майбутню націоналізацію банку

Наскільки ці чутки відповідають дійсності, розповідає керівник прес-офісу ПриватБанку в Рівненській області Андрій Хмельник:

Хочу запевнити рівнян, що ситуація в банку залишається стабільною. І просто це відбулася чергова інформаційна атака на найбільший український банк, який обслуговує найбільшу кількість клієнтів в Україні. Ми вважаємо, що розповсюдження серед клієнтів чуток про швидку націоналізацію банку є спланованою інформаційною атакою, яка здійснюється, можливо і з-за кордону. В Україні нема сьогодні юридичного поняття законодавчого шляху націоналізації того чи іншого стабільно працюючого банку, що говорить про відверто фейковий характер інформації, поширеної серед клієнтів.

За словами Андрія Хмельника, сама по собі націоналізація не має для вкладників і клієнтів жодних наслідків, так як просто призводить до зміни власників. Та й, каже він, якби держава хотіла націоналізувати банк, то вона, напевно, діяла б без зайвої публічності. Тут же все відбувається по-іншому.

Андрій Хмельник повідомив, що у банку спокійно сприймають чергову спробу інформаційної атаки, оскільки понад  80% депозитів  у них – строкові, тобто до конкретного терміну. А це виключає можливість передчасного зняття коштів. Також він запевнив, що всі відділення і банкомати ПриватБанку стабільно працюють. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Знайдено сумку

Знайдено  сумку з вудкою та снастями.    

Більше оголошень