Рівненський банкір привласнив гроші клієнта

Рівненською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою працівника одного із місцевих банків у вчиненні низки кримінальних правопорушень.

Так, встановлено, що 39-річний фінансист, маючи доступ до програмного комплексу переказу коштів «Web-banking»,  вніс до нього несанкціоновані зміни та без наявності особи платника і відповідного платіжного доручення сформував завідомо неправдивий електронний розрахунковий платіжний документ від імені останнього на переказ коштів. У подальшому без згоди платника здійснив безпідставний переказ коштів з рахунків трьох мешканців міста Рівне - клієнтів банку на загальну суму 10500 гривень, які в подальшому викрав.

За результатами проведених слідчих дій слідчим Рівненського відділу поліції ГУ Національної поліції за погодженням із процесуальним керівником у порядку ст.276 КПК України особі правопорушника повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 185,200, 362 КК України.

Зокрема дії підозрюваного кваліфіковано як вчинення незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками, іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення, несанкціонований дій з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігаються на носіях такої інформації особою, яка має доступ до неї, а також таємне викрадення чужого майна.

На цей час триває досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень